We kunnen weer naar de kerk!

Gepubliceerd op 15 januari 2022 om 12:05

Naar aanleiding van de persconferentie van vrijdagavond 14 januari 2022 heeft de kernraad besloten om onze kerkdiensten, inclusief dus kinderkerk en tienerkerk, weer open te stellen. Wat hebben we zin om elkaar weer te ontmoeten! 

Wel geldt hierbij het volgende:

  • we houden 1,5 meter afstand;
  • u kunt komen zonder u aan te melden;
  • de kinderen van de crèche en kinderkerk zijn vanaf het begin van de dienst in hun eigen ruimtes;
  • we gaan experimenteren met een veilige manier van koffiedrinken, hier beraden we ons nog op;
  • we vragen iedereen boven de 13 jaar een mondkapje te dragen als ze zich door de ruimte bewegen; 
  • we ventileren goed. 
Op deze manier kunnen we elkaar weer op een verantwoorde wijze ontmoeten. De eerste dienst is zondag 23 januari 2022. 
 
De gezamenlijke dienst in de Gerardus Majellakerk op 16 januari zal wel nog online beschikbaar zijn voor onze gemeenteleden, gelet op het maximaal aantal personen dat met 1,5 meter afstand aanwezig kan zijn. Slechts een zeer beperkt aantal leden kan de dienst fysiek bijwonen. Deze personen zijn al uitgenodigd.